HAKKIMIZDA

2008 yılında Sarp Anıl Yüksek ve Mustafa Ozan Yüksek tarafından kurulan Nas Yapı; insana ve çevreye duyduğu saygı ile yapı sektöründe fark yaratan projeler üretmektedir.Mimari ve yatırım değeri yüksek,yeni yaşam ve iş alanları yaratarak insanımıza modern yaşam standartları sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

İşimize,insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek istikrarla büyümek,ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini koruyabilmek Nas Yapı’nın vazgeçilmez vizyonudur.

MİSYONUMUZ

İnsanın temel  barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe; estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan,insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.

DEĞERLERİMİZ

Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan Nas Yapı,başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğini bilmektedir. Hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlayan Nas Yapı,çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.